Jdi na obsah Jdi na menu
 


LoW crew - Dobří Týpci (CW)

1. 8. 2007
LoW Crew vs. Dobří Týpci

3vs3

Apple<Pie>, FjayKeySee, Mushroom^People - Rayen, Jarda, Devil3

Mapy:
St. Mere Eglise: 19:1
Toujane: 2:1
Celkově: 21:2

Jako skoro každej den tohoto týdne se vracím pozdě večer z Lužánek a jdu si sednout k PC. Kolem deváté jsme si začli psát s Tonym a dohodli se, že bysme dali CW, ale bubli nejdřív, že má návštěvu atd. atd. tak Tony sehnal Apfela (který dost obětoval a přijel jenom kvůli tomuto z hospody :-D ). Pak už se mohlo začít hrát.
Po tom co mi Tony přeposílal nějaký rozhovory s "Týpkama" po icq, tak jsme začali tušit, že tihle budou něco jako Black Wolfs. Bohužel to bylo horší....nejdřív prej co je to bash? Pořád kdy už bude to TDM, proč se hraje SaD? Já chci TDM. Uprostřed zápasu nás dostávaly hlášky typu: Můžu votovat? Vy jste zasraný kempy. Upa mega kempy. Kdy už bude ten Toujane? A podobně.
K zápasu - na bash šel Tony a dal si dva týpky (po docela složitym vysvětlování bash 1vs1 ostatní leží a že bash je malou a ne velkou - typek pořád nabíhal na tonyho s MP44 a ten jenom s hrůzou v očích utíkal). Tedy jsme vyhráli a naše mapa St. Mere Eglise.
Začlo se hrát a hned první bod už nám došlo, že to bude lehký. Sice týpci někdy zahaluzili a například, když já kempil už po osmé na stejnym místě, tak si na mě počkali, ale i tak se to dalo v pohodě. Jediná škoda byla, že měl Tony celej zápas lagy, to bylo dost na hovno. No St. Mere Eglise docela bez problémů. A Toujane? Ten už hráli líp a například nás pobavilo, když poslední "typek" sejmul jednoho z nás a potom při plantu dostal zbývající dva nadem. Jinak jsme vyhráli s přehledem a to hlavně díky Apfelovi - viz screeny.
Na konci nemohli pochopit, že už jsme vyhráli. Psali nám srabi! Nehráli jste fér! A taký šílený kecy... Kicknul jsem je a zdarec.
Btw, na cyber jsme díky těmto zápasům proti "dobrým týpkům" na druhém místě....což je podle mě dost šmela :-D


Jo videa docela stojí za to, dost fragů, já osobně mám na St. Mere Eglise pár OWNů, jenom chudák Tony to nějak přežíval s lagama....Dvakrát nám s Apfelem vyšla sqělá souhra, kdy já "odlákám" soupeře a on ho sejme z kostela :-D. Kdo chce ať se pobaví, někdy byli až k pláči.

Houby video
(Video poměrně krátké, protože to byla docela svižná a rychlá hra. Z 6MB má jenom začátek před bashem 2MB)

 

Náhledy fotografií ze složky